Konsultacija dėl priemonių tvenkiniams tel. 0 650 36262 I-V 8:30-16:00

Garantija ir grąžinimas

Garantinės sąlygos

Prietaisui ir komplektuojamoms detalėms suteikiamas garantinis laikotarpis (24 mėn.), nurodytas prekės kortelėje, skaičiuojant nuo pardavimo datos. Garantiniu laikotarpiu šalinami gedimai, atsiradę dėl surinkimo klaidų ar prastos kokybės medžiagų.

Garantinis aptarnavimas atliekamas, jei pateikiamas prekės įsigijimo dokumentas.

Garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, kai nėra vartotojo kaltės dėl gedimo

Garantija nesuteikiama tokiais atvejais:

 •  prekė naudota nesilaikant eksploatavimo sąlygų, numatytų instrukcijoje;
 • prekė mechaniškai arba kitaip pažeista;
 • gedimas atsirado dėl per aukštos įtampos ar jos šuolių (dėl kliento ar nesant jo kaltės);
 • naudojant prekę ne pagal paskirtį;
 • gedimams, kuriuos sukėlė į vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai;
 • gedimams, kuriuos sukėlė stichinės nelaimės (žaibas, potvynis ir pan.);
 • gedimams, kai nustatomi prietaiso perkrovimo požymiai;
 • gedimams, atsiradusiems naudojant medžiagas ar atsargines dalis, kurios nėra originalios arba rekomenduojamos gamintojo;
 • jei prietaisas buvo remontuotas licenciją šiems darbams neturinčios bendrovės ar nekvalifikuoti (neatestuoti ar nesertifikuoti) asamenys, neturintys teisės teisės atlikti tokio pobūdžio darbus;
 • jei įrenginys buvo ardytas ar kitaip paveiktas;
 • laiku neatlikus privalomų profilaktinės priežiūros darbų, jei gamintojas taip nurodė.

 

Mūsų parduodamų prekių garantinį aptarnavimą atlieka tik Hydropool LT serviso centras Kaune.

Dėmesio: servisas, į kurį reikia kreiptis prekės gedimo atveju, nurodomas prekės įsigijimo dokumente t.y. sąskaitoje-faktūroje. Prekių garantija nurodoma kiekvienos prekės detaliame aprašyme. Dėl garantinių įsipareigojimų vykdymo maloniai prašome kreiptis tiesiai į Hydropool LT serviso centrą.

Prekių grąžinimas

Vartotojų įsigytų prekių internetiniame puslapyje keitimas ir grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.364 straipsniu „Vartotojo teisės, kai prekė yra netinkamos kokybės“, o prekių, įsigytų fizinėje parduotuvėje keitimas ir grąžinimas vyksta vadovaujantis: Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Jei gauta prekė Jums nepatiko, turite teisę per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos jos atsisakyti ir atgauti sumokėtus pinigus. Jums nereikia nurodyti atsisakymo priežasčių.

Grąžinti galima šiais būdais:

 • atnešant į Hydropoo LT parduotuvę;
 • per siuntų tarnybos kurjerį; 
 • per paštomatą.

 

Visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, apmoka pirkėjas. 

Prekės keičiamos ir grąžinamos pirkėjo rašytiniu prašymu, jame nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numerį, datą, prekę, kainą, pristatymo datą.

Grąžindami prekę, prie prašymo Jūs turite pateikti daikto pirkimą iš mūsų parduotuvės įrodančius dokumentus bei prekės garantiją patvirtinantį dokumentą, jeigu toks yra. Pirkimą įrodančiais dokumentais gali būti laikomi, pirkimo-pardavimo kvitas, PVM sąskaita-faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita.

Jeigu Jūs neišsaugojote prekės pirkimo-pardavimo dokumento, prekė gali būti keičiama arba vykdomi kiti Jūsų prašyme nurodyti reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinamas daiktas turi būti nenaudotas, nesugadintas, nepraradęs prekinės išvaizdos, išsaugotos jo vartojamosios savybės, pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pavyzdžiui, Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Visas tiesiogines išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, apmoka pirkėjas. „Tiesioginės išlaidos“ neapima administracinių, prekių tvarkymo ar grąžinimo į sandėlį išlaidų, kurias turėtų pirkėjas apmokėti.

Pardavėjas, priėmęs ir įvertinęs pirkėjo grąžinamą prekę, ne vėliau kaip per 14 dienų, turi grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus.

Kitos nuostatos

Pirkėjas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, turi tam tikras teises, susijusias su netinkamos kokybės Prekėmis. 

Pardavėjas turi teisę perleisti savo teises ir pareigas pagal Sutartį trečiajam asmeniui ar asmenims, tačiau toks teisių ir pareigų perleidimas neturės jokios įtakos Pirkėjo teisėms bei Pardavėjo įsipareigojimams pagal minėtas nuostatas. Tokio perleidimo atveju Pardavėjas informuos Pirkėją, pateikdamas informaciją apie perleidimą internetinėje parduotuvėje.

Pirkėjas neturi teisės perleisti ar perduoti visų ar dalies teisių ir įsipareigojimų, kylančių iš šių nuostatu, trečiajam asmeniui ar asmenims be Pardavėjo rašytinio sutikimo.

Šioms nuostatoms ir santykiams tarp šalių (įskaitant Sutarties sudarymo, galiojimo, negaliojimo, įgyvendinimo ir nutraukimo klausimus) taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Kiekvienas ginčas, nesutarimas ar reikalavimas, kylantis iš šių nuostatu ar susijęs su šiomis nuostatomis, jų pažeidimu, nutraukimu ar galiojimu, galutinai sprendžiamas Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Prašymus ar skundus dėl Pardavėjo internetinėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/. 

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt. 

Apmokėjimas

Atsisikaitymo būdai

Saugus atsiskaitymas

Saugumo sertifikatai SSL

Naudokite Visa/Mastercard/Paypal/Banklink

Atsiskaitymo būdai Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti įprastu banko pavedimu, grynaisiais pinigais ar kortele prekės pasiėmimo metu, mokėjimą atlikti, naudojant elektroninės bankininkystės sistemas, arba pirkti išsimokėtinai.

Įprastas banko pavedimas

Atsiskaitant įprastu banko pavedimu apmokėjimas atliekamas pagal pateiktus duomenis (suma, banko sąskaitos numeris, banko pavadinimas, banko kodas bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti). Mokėjimo duomenys pateikiami užsakant prekes bei patvirtinus užsakymą elektroniniu paštu. Kai tik gaunamas Jūsų mokėjimas, užsakymas pradedamas vykdyti ir prekės išsiunčiamos į Jūsų nurodytą vietą.

Įmonės rekvizitai, reikalingi įprastam banko pavedimui atlikti:
Gavėjas: „Hydropool LT, UAB”
Įmonės kodas: 302605182
Sąskaitos Nr. Paysera: LT08 3500 0100 0102 4112
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį.

Elektroninė bankininkystė

Bendradarbiaujant su partneriu Paysera.lt, siūlome Jums atsiskaityti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas “Swedbank”, AB “SEB bankas”, AB “DnB”, Danske bankas, Nordea bankas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“, UAB „Medicinos bankas”, Paysera. Norėdami atsiskaityti per savo banką, pasirinkite elektroninės bankininkystės „mokėjimo būdą“. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į Paysera sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į HydroPool.LT.

Dėmesio: prisijungimo prie banko duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio. Tokie duomenys mūsų sistemoje nėra saugomi ir nėra perduodami.

Apie mus

Įmonė

Hydropool LT, UAB tai ištikimas Jūsų partneris, kuris sugebės realizuoti ir sėkmingai įgyvendinti visus baseino ar spa įrengimo projektus.

Mes Jums siūlome pilną paslaugų paketą nuo planavimo, sąmatų sudarymo, tinkamų technologijų parinkimo, iki pilno profesionalaus ir kokybiško sumontavimo. Įmonė buvo įsteigta 2011m. ir nuo to yra sėkmingai vykdanti savo veiklą tiek Lietuvoje tiek ir jos ribų.

 • Tik aukščiausios kokybės produktai
 • Tik geriausias aptarnavimas
 • 14-dienų pinigų grąžinimo garantija

Rekvizitai

HYDROPOOL LT, UAB
įm.k. 302605182
PVM mok.kodas LT100006030018

Buveinės adresas:
Veiverių g. 139, LT46389 Kaunas
tel. +370 37 333012 (I-V 8.00-18.00)
mob. +370 699 36262, +370 631 00366
e.paštas info@hydropool.lt

Registracijos adresas:
Purienų g.10, Šniurų km., LT53303 Kauno r.

Kiti įmonės tinklapiai:www.visibaseinai.lt
www.hydropoolspas.lt
www.megawood.lt
www.lauko-baseinai.eu

Facebook Twitter Instagram Odnoklassniki Google-plus Youtube Linkedin Telegram Whatsapp

Pirkimo- pardavimo taisyklės

www.hydropool.lt

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1 Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Šalių teises ir pareigas Pirkėjui įsigyjant Prekes iš Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje www.hydropool.lt (toliau – El.Parduotuvė). Šiose Taisyklėse nustatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja perduoti, o Pirkėjas – apmokėti ir priimti El.Parduotuvėje užsakytas Prekes.

1.2 Prieš Pirkėjo paskyros registraciją ir El.Parduotuvės naudojimosi pradžią (pirmąjį užsakymą) Pirkėjas privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis ir sutikti jų laikytis. Pirkėjui nesutinkant laikytis šių Taisyklių, Pirkėjo Paskyra nėra registruojama, ir Pirkėjas neturės galimybės naudotis El.Parduotuve.

1.3 Šiose Taisyklėse didžiąja raide rašomos sąvokos turi žemiau nurodytas reikšmes:

1.3.1 Taisyklės – šioje El. parduotuvėje pateikiamos Taisyklės yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos naudojimosi El. parduotuve bei joje siūlomų Prekių pirkimo – pardavimo sąlygos, taip pat Šalių teisės, pareigos bei atsakomybė už šių Taisyklių pažeidimą

1.3.2 Prekės – materialūs daiktai, kuriuos siūloma įsigyti Pirkėjui per Pardavėjo administruojamą eParduotuvę.

1.3.3 Pardavėjas – Prekes parduodanti bei El. parduotuvę administruojanti ir prižiūrinti HYDROPOOL LT UAB, juridinio asmens kodas 302605182, PVM mokėtojo kodas LT100006030018, adresas Veiverių g. 139, Kaunas. Duomenys apie Pardavėją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Daugiau informacijos apie Pardavėją yra pateikiama El.Parduotuvės skiltyse Apie mus

1.3.4 Pirkėjas – fizinis ar juridinis asmuo, kuris naudojasi El.Parduotuve ir joje įsigyja Prekes.

1.3.5 Paskyra – Pirkėjo atliekamos registracijos El.Parduotuvėje rezultatas, dėl kurio sukuriama jo asmeninius duomenis, pranešimų ir užsakymų istoriją sauganti asmeninė Pirkėjo skiltis El.Parduotuvėje.

1.3.6 Asmens duomenys – bet kokia Pardavėjo surinkta informacija apie Pirkėją ar jo atstovą (fizinį asmenį) kaip tai apibrėžia 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 4 straipsnio 1 punktas.

1.3.7 Šalys – Pardavėjas ir Pirkėjas.

1.4 Pirkimo – pardavimo sutartis dėl konkrečios Prekės įsigijimo laikoma sudaryta nuo to momento, kai El.Parduotuvėje registruotas Pirkėjas pasirinkęs Prekes (suformavęs jų krepšelį)‌ ir nurodęs jų pristatymo būdą, patvirtina Prekių užsakymą ir jį apmoka užsakytų Prekių kainą šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

1.5 Pardavėjas Pirkėjo Asmens duomenis tvarko vadovaudamasis Pardavėjo patvirtinta Privatumo politika. Asmens duomenų apsaugos ir privatumo politikoje nurodomos svarbios Taisyklių nuostatos, todėl Pirkėjas privalo atidžiai jas perskaityti ir būti įsitikinęs, kad visos Privatumo politikos nuostatos jam yra suprantamos ir priimtinos.

1.6 Šios Taisyklės yra parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymu, bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis, laikantis kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, bei nusistovėjusia prekių pirkimo pardavimo gerąją verslo praktika. Jeigu kuri nors šių Taisyklių nuostata prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams arba dėl kokios nors priežasties tampa visai ar dalinai negaliojančia, ji nedaro negaliojančiomis likusių Taisyklių nuostatų.

1.7 Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles. Apie Taisyklių pasikeitimus Pirkėjai yra informuojami El.Parduotuvėje. Taisyklių pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo El.Parduotuvėje. Pirkėjui apsiperkant El.Parduotuvėje, taikoma jo Prekės užsakymo patvirtinimo metu galiojanti Taisyklių redakcija. Pirkėjas privalo elgtis rūpestingai ir privalo pasitikrinti taikomas Taisykles prieš Prekių užsakymą.

2. PREKĖS, JŲ KAINA IR APMOKĖJIMO BEI PRISTATYMO TVARKA

2.1 Visa informacija apie Prekę, jos kainą bei Prekei taikomą gamintojo garantijos terminą, jeigu tokia taikoma, yra nurodoma El. parduotuvėje pateikiamų Prekių aprašymuose. El. parduotuvėje pateikiamų Prekių nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio ir jose nurodytos Prekių spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, įpakavimas ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl Pirkėjas, norėdamas įsigyti Prekę, visais atvejais turėtų vadovautis informacija apie Prekę, kuri nurodoma konkrečios El. parduotuvėje siūlomos Prekės aprašyme.

2.2 Prekės kaina El. parduotuvėje nurodoma eurais, įskaitant tuo metu pagal teisės aktus galiojantį PVM dydį bei kitus mokesčius, jei tokie taikomi, taip pat nurodoma Prekės kainai taikoma nuolaida, jeigu tokia taikoma.

2.3 Pirkėjas už Prekę gali atsiskaityti jos užsakymo pateikimo metu siūlomu pasirinkti vienu iš toliau nurodytų būdų:

naudojantis elektronine bankininkyste, mokėjimo kortele, kitais El. parduotuvėje nurodytais būdais.

2.4 Pardavėjas patvirtina Prekės užsakymą, kai Pirkėjas jį apmoka Taisyklių 2.3. punkte nurodytu būdu ir apie Prekės užsakymo patvirtinimą informuoja Pirkėją jo Paskyroje nurodytu el. paštu.

2.5 Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, jog išimtinais atvejais Pardavėjas gali nepatvirtinti Prekės užsakymo arba atšaukti ir anuliuoti patvirtintą Prekės užsakymą, jei dėl El. parduotuvės informacinių sistemų techninės klaidos, akivaizdžių (apsirikimo pobūdžio) klaidų ištaisymo ar kitų nuo Pardavėjo nepriklausančių objektyvių esminių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams), kai Prekės aprašyme nurodytos Prekės nėra Pardavėjo sandėliuose ir jos pristatymas iš gamintojo užtruks neproporcingai ilgai, ir/arba nurodyta Prekė nebegaminama, ir/arba keitėsi Prekės kaina. Pirkėjas apie Prekės užsakymo vykdymo nutraukimą ar patvirtinimo anuliavimą, arba apie pasikeitusį Prekės pristatymo terminą, jos kainą ar kitas sąlygas, yra nedelsiant informuojamas jo Paskyroje ar Prekės užsakymo metu nurodytu el. pašto adresu. Jei keičiasi Prekės pristatymo terminai, kaina ar kitos sąlygos, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti Prekės patiekimo terminus ir kitas sąlygas. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui visas jo sumokėtas sumas pagal tokį anuliuotą Prekės užsakymą.

2.6 Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad Prekės pirkimo dokumentai – PVM sąskaita faktūra, jam būtų pateikiama tik elektronine forma, siunčiant ją Prekės užsakymo metu nurodytu Pirkėjo el.pašto adresu. PVM sąskaitose faktūrose nurodomi Pardavėjo rekvizitai, pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys

2.7 Materialios Prekės pristatymo būdą (pristatymą paštu, pristatymą per kurjerius, atsiėmimą Pardavėjo vietoje) pasirenka Pirkėjas Prekių užsakymo metu ir pagal šį pasirinkimą Pardavėjas pristato atitinkamai užsakytas Prekes.

2.8 Prekės pristatymo paslaugos kaina yra nurodoma Prekės užsakymo pateikimo metu.

2.9 Pirkėjas, Prekės užsakymo metu pasirinkdamas Prekės pristatymo į namus paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslų Prekės pristatymo adresą. Jei Pirkėjas Prekės asmeniškai nepriima, kai ji yra pristatyta Pirkėjo nurodytu adresu, Pardavėjas turi teisę perduoti Prekę kitam trečiajam asmeniui, esančiam Pirkėjo nurodytu adresu, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekės pristatymo netinkamam asmeniui.

2.10 Pardavėjas pristato Prekes Pirkėjui vadovaudamasis El. parduotuvės skiltyje Pristatymo sąlygos nurodytais terminais. Prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų Prekių trūkumą. Pirkėjas, patvirtindamas šias Taisykles, sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti Prekių pristatymo terminus ir kitas sąlygas.

2.11 Prekių perdavimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos ir Prekės būklę. Pastebėjęs, kad Prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Prekė yra pažeista ir/ar yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti Prekės perdavimo – priėmimo dokumente, dalyvaujant kurjeriui, o Prekės fizinio atsiėmimo Pardavėjo parduotuvėje atveju Pardavėjo atstovui, bei surašyti laisvos formos siuntos ir/ar Prekės pažeidimo/neatitikimų aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas, bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

2.12 Prekių atsitiktinio žuvimo ar jų sugedimo rizika pereina Pirkėjui nuo Prekės perdavimo Pirkėjui momento.

2.13 Jei Pirkėjas buvo sumokėjęs už Prekes ir Prekių pristatymą, tačiau Prekių neatsiima per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui, Šalys per 5 darbo dienas turi susitarti dėl kito Prekių pristatymo laiko ir/ar pristatymo būdo (tokiu atveju papildomas Prekių pristatymo išlaidas (jeigu tokių yra) apmoka Pirkėjas). Tuo atveju, jeigu per 5 darbo dienas su Pirkėju nepavyksta susisiekti arba Prekių pakartotinai nepavyksta įteikti Pirkėjui, arba Pirkėjas pakartotinai neatsiima Prekių, Prekių užsakymas yra laikomas automatiškai atšauktu ir Pirkėjui yra grąžinami už Prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokestį už pavedimą (jeigu taikomas) ir Prekių pristatymo mokestį (jeigu buvo taikomas).

2.14 Jei Pirkėjas nebuvo sumokėjęs už Prekes ir Prekių neatsiima per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui, Prekių užsakymas yra laikomas automatiškai atšauktu.

3. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR PIRKIMO PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS

3.1 Pirkimo – pardavimo sutartis dėl konkrečios Prekės įsigijimo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas El.Parduotuvėje suformavęs Prekių krepšelį ir patvirtinęs, jog yra susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, patvirtina Prekių užsakymą ir jį apmoka šiose Taisyklėse numatyta tvarka. Pirkėjui neapmokėjus Prekės užsakymo, Prekių pirkimo – pardavimo sutartis laikoma nesudaryta.

3.2 Pirkėjas, užsakydamas Prekes ir patvirtindamas, jog yra susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, deklaruoja, jog jis, vadovaujantis šiose Taisyklėse numatyta tvarka, turi teisę įsigyti Prekę El.Parduotuvėje, bei patvirtina, jog Prekių užsakyme pateikė teisingus savo Asmens duomenis.

3.3 Pardavėjo nustatyta Prekių užsakymo tvarka suteikia Pirkėjui galimybę patikrinti ir ištaisyti klaidas prieš pateikiant Prekių užsakymą vykdymui. Pardavėjas rekomenduoja, kad Pirkėjai atidžiai patikrintų teikiamą Prekių užsakymą vykdymui.

3.4 Pirkėjui, pateikus Prekių užsakymą vykdymui ir jį apmokėjus šių Taisyklių 2.3. punkte numatyta tvarka, Pardavėjas Paskyroje nurodytu el. paštu ir/ar SMS žinute išsiunčia Pirkėjui patvirtinimą apie Prekių užsakymo vykdymą.

3.5 Pardavėjui, įvykdžius užsakymą, Pirkėjas Paskyroje nurodytu el. paštu ir/ar SMS žinute yra informuojamas apie Prekės užsakymo įvykdymą (jos pristatymą).

3.6 Prekių užsakymas yra registruojamas ir saugomas El.Parduotuvės duomenų bazėje ir gali būti peržiūrėtas Pirkėjo Paskyroje.

3.7 Pardavėjas pasilieka teisę atmesti Pirkėjo Pardavėjui pateiktą vykdymui Prekių užsakymą arba atskirą Prekę bendrame Prekių užsakyme, jeigu neturi galimybės parduoti Prekės, ir apie tai nedelsiant informuoja Pirkėją jo Paskyroje nurodytu el. paštu ir telefonu, ar SMS žinute, ir ne vėliau nei per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų grąžina Pirkėjui jo sumokėtą kainą už Prekes, kai:

   – Prekės nėra Pardavėjo sandėlyje arba ji nebeparduodama dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo Pardavėjo;

   – dėl El. parduotuvės sistemos techninės klaidos, susijusios su El. parduotuvėje nurodoma Prekės kaina.

 4. PREKĖS KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

4.1 Pardavėjas garantuoja, jog Pardavėjo El. parduotuvėje siūlomos įsigyti Prekės yra tinkamos kokybės:

    – atitinka Pardavėjo pateiktą Prekės aprašymą ir turi tokias savybes kaip ir prekė, kurią Pardavėjas pateikė kaip pavyzdį ar modelį          reklamuodamas ar El. parduotuvėje siūlydamas šią prekę įsigyti;

   – yra tinkama naudoti tam, kam tokios rūšies prekės paprastai naudojamos;

   – atitinka kokybės rodiklius, kurie paprastai yra būdingi to paties pobūdžio prekėms ir kurių Pirkėjas gali pagrįstai tikėtis pagal prekės pobūdį ir daikto gamintojo, jo atstovo ar Pardavėjo viešai paskelbtus pareiškimus, įskaitant reklamą ir daiktų ženklinimą, dėl daikto konkrečių savybių.

4.2 Pardavėjas neatsako už tai, kad El. parduotuvėje siūlomos įsigyti Prekės nuotraukose savo dydžiu, forma, spalva, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pirkėjas, norėdamas įsigyti Prekę, visais atvejais turėtų vadovautis informacija apie Prekę, kuri nurodoma konkrečios El. parduotuvėje siūlomos Prekės aprašyme (plačiau žr. Taisyklių 2 dalį). 

4.3 Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato Lietuvos Respublikos teisės aktai.

5. ŠALIŲ TEISĖS IR PAREIGOS

5.1 Pirkėjas turi teise naudotis El.Parduotuve ir joje įsigyti Prekes šiose Taisyklėse nustatyta tvarka bei reikalauti iš Pardavėjo šiomis Taisyklėmis prisiimtų įsipareigojimų vykdymo.

5.2 Pirkėjas, naudodamasis El. parduotuve, sukurdamas Paskyrą, ir įsigydamas El. parduotuvėje siūlomas Prekes, patvirtina, kad jis yra veiksnus fizinis asmuo ir/ar teisėtai atstovaujantis trečiajam asmeniui, kurio vardu veikia, ir įsipareigoja:

5.2.1 pateikti teisingą savo el. pašto adresą bei kontaktinį telefono numerį, kitą kontaktinę informaciją, kuri yra reikalinga naudotis El. Parduotuve kaip registruotam naudotojui ar Prekės užsakymo suformulavimui ir pateikimui vykdymui. Draudžiama atlikti Paskyros registraciją El. Parduotuvėje naudojantis svetimais duomenimis;

5.2.2 nepažeisti šiose Taisyklės nustatytų įsipareigojimų ir nepiktnaudžiauti šio Taisyklėse nustatytomis Pirkėjo teisėmis;

5.2.3 sąžiningai ir teisingai naudotis El. parduotuve, nekenkti jos darbui ir stabiliam veikimui ir/ar nekopijuoti El. parduotuvės turinio, nepašalinti autorių ar prekinių ženklų iš bet kokių El. parduotuvės turinio kopijų, El. parduotuvės turinio pagrindu nekurti elektroninės ar rankiniu būdu atkurtos duomenų bazės, netalpinti El. parduotuvės turinio kitose interneto svetainėse, taip pat nekeisti turinio iš El. parduotuvės parsisiųstame dokumente;

5.2.4 nenaudoti jokių automatizuotų priemonių ir/ar papildomos kompiuterinės technikos ir/ar programinės įrangos, duomenų peržiūrai ir/ar išsaugojimui, taip pat nenaudoti jokių priemonių, skirtų apdoroti El. parduotuvės turinį ir (ar) dizainą, ir (ar) Prekių aprašymus bei nuotraukas, ar skirtų juos kopijuoti, šifruoti, perprogramuoti, perkelti, nukreipti kitaip nei leidžia El. parduotuvės funkcionalumai;

5.2.5 saugoti Pirkėjo prisijungimo duomenis nuo trečiųjų asmenų, išskyrus asmenis, kuriuos Pirkėjas įgaliojo atstovauti Pirkėjui naudojantis El. parduotuve ir įsigyjant joje Prekes, o juos praradus ar tuo atveju, jei jie tapo žinomi tretiesiems asmenims ir/ar buvo padarytas prisijungimo duomenų neteisėtas atskleidimas, vagystė ar neteisėtas naudojimas, nedelsiant informuoti Pardavėją.

5.2.6 informuoti Pardavėją apie bet kokių Pirkėjo duomenų, pateiktų registravimo El. parduotuvėje tikslais, pasikeitimą arba juos savarankiškai atnaujinti Pirkėjo El. parduotuvės Paskyroje;

5.2.7 atsiskaityti su Pardavėju už El. parduotuvėje užsakytas Prekes ir kitas mokamas paslaugas šiose Taisyklėse nustatyta tvarka;

5.2.8 apžiūrėti įsigytą Prekę ir įsitikinti, kad gauta Prekė yra Pirkėjo užsakyta Prekė, prieš pradėdamas ja naudotis, įskaitant jos susirinkimą, montavimą ir pan. (plačiau žr. Taisyklių 2.11. p.);

5.2.9 privalo laikytis kitų šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų pareigų.

5.3 Pardavėjas įsipareigoja laikytis šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų ir sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis El.Parduotuve, bei dėti visas pastangas, jog El.Parduotuvė veiktų be trikdžių ir Pirkėjams būtų visada pasiekiama.

5.4 Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjų privatumą ir jų Asmens duomenis tvarkyti griežtai laikantis teisės aktuose nustatytų reikalavimų ir Pardavėjo patvirtintos Privatumo politikos.

5.5 Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra laikinai apriboti arba nutraukti Pirkėjo naudojimąsi El.Parduotuve ir Prekių įsigijimą, įskaitant bet kokios informacijos, kurią Pirkėjas pateikė El.Parduotuvėje, pakeitimu, ar Pirkėjo El.Parduotuvės Paskyros panaikinimu ir uždraudimu Pirkėjui iš naujo užsiregistruoti El.Parduotuvėje, kai:

  – Pirkėjas pažeidžia šias Taisykles ir/ar atlieka bet kokius kitus draudžiamus veiksmus, kurie prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams ir/ar gerai moralei, ir etikos normoms, ar kitaip pažeidžia trečiųjų asmenų teises;

  – Pardavėjas turi atlikti El.Parduotuvės techninės priežiūros ir/ar atnaujinimo darbus;

  – Pirkėjas, naudodamasis El.Parduotuve gali sukelti arba daro žalą Pardavėjui, jo reputacijai, kitiems Pirkėjams ir/ar tretiesiems asmenims, ir/ar kai tai yra būtina apginti Pardavėjo, kitų Pirkėjų ir/ar trečiųjų asmenų teises ir teisėtus interesus.

5.6 Pardavėjas turi teisę be atskiro pranešimo Pirkėjui pasitelkti trečiuosius asmenis bet kokiems veiksmams, susijusiems su šiomis Taisyklėmis, atlikti, taip pat perleisti tretiesiems asmenims savo teises ir pareigas, kylančias iš šių Taisyklių.

6. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS, SUTARTIES ATSISAKYMAS

6.1 Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų išlaidų, išskyrus šių Taisyklių 6.9. punkte numatytas išimtis, per 14 kalendorinių dienų atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties ir grąžinti ar pakeisti tinkamos kokybės Prekes, laikantis šiame Taisyklių skyriuje nustatytos šios teisės įgyvendinimo tvarkos.

6.2 Pirkėjo teisė atsisakyti sutarties ir grąžinti ar pakeisti tinkamos kokybės Prekes netaikoma pirkimo – pardavimo sutartims (Prekių užsakymams) dėl:

6.2.1 pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų Prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl Prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms;

6.2.2 supakuotų Prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;

6.2.3 Prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;

6.2.4 Prekių, nurodytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2001, Nr. 51-1778; TAR, 2014-07-28, Nr. 2014-10565) 17 p.

6.3 Pirkėjas, pageidaujantis realizuoti šių Taisyklių 6.1. punkte numatytą sutarties atsisakymo teisę, turi ne vėliau nei per 14 nuo tos dienos, kurią Pirkėjas priima užsakytą Prekę (jei vienu Prekių užsakymu buvo užsakyta daugiau negu viena Prekė, tai nuo tos dienos, kurią Pirkėjas priima paskutinę prekę), pateikti Pardavėjui El.Parduotuvėje nurodytu el. paštu laisvos formos prašymą dėl Prekės grąžinimo ar jos pakeitimo kartu su Prekės apmokėjimą patvirtinančio dokumento (PVM sąskaitos faktūros ar mokėjimo operacijos išrašo) kopija, nurodant ir banko sąskaitą, į kurią turi būti pervedamos Pardavėjo grąžintinos piniginės lėšos (jei tokių būtų).

6.4 Pirkėjui, šių Taisyklių 6.3. punkte nustatyta tvarka įgyvendinus teisę atsisakyti sutarties, pasibaigia Šalių pareigos vykdyti pirkimo – pardavimo sutartį, išskyrus Pirkėjo pareigą šių Taisyklių 6.5. – 6.6. punktuose nustatyta tvarka grąžinti Pardavėjui Prekę (jei Prekės buvo gautos iki teisės atsisakyti sutarties įgyvendinimo) ir atsiskaityti su Pardavėju už suteiktas paslaugas arba įgytas prekes pagal papildomas sutartis (jei Pirkėjui iki sutarties atsisakymo buvo suteiktos paslaugos arba jis įgijo prekes pagal papildomas sutartis) ir Pardavėjo pareigą šių Taisyklių 6.7. punkte nustatyta tvarka grąžinti Pirkėjui už Prekę sumokėtus pinigus bei jos pristatymo Pirkėjui išlaidas.

6.5 Pirkėjui, šių Taisyklių 6.3. punkte nustatyta tvarka įgyvendinus teisę atsisakyti sutarties, automatiškai ir be jokių papildomų išlaidų Pirkėjui, taip pat yra nutraukiamos ir su sudaryta pirkimo pardavimo sutartimi susijusios papildomos sutartys, pagal kurias Pirkėjas įsigyja papildomų prekių ar paslaugų, kurias tiekia Pardavėjas ar kitas asmuo pagal susitarimą su Pardavėju. Pirkėjas privalo atlyginti Pardavėjui proporcingai už pagal papildomas sutartis įgytas paslaugas ar prekes, suteiktas iki to momento, kai Pirkėjas šių Taisyklių 6.3. punkte nustatyta tvarka pateikė Pardavėjui pranešimą apie sutarties atsisakymą.

6.6 Tuo atveju, jei yra grąžinamos materialios Prekės, Pirkėjas, pateikęs šių Taisyklių numatyta tvarka prašymą dėl Prekės grąžinimo ar pakeitimo, privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo šio prašymo pateikimo Pardavėjui dienos, savo sąskaita išsiųsti arba perduoti grąžinamas Prekes Pardavėjui  adresu: Veiverių g. 139, Kaunas. Pirkėjui tenka visos tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

6.7 Pirkėjas, šių Taisyklių 6.6. punkte numatyta tvarka grąžinusiam Prekes, Pardavėjas ne vėliau nei per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo grąžinamų Prekių gavimo, įvertinęs jų kokybę, grąžina Pirkėjui visus jo sumokėtus pinigus už Prekę, išskyrus šių Taisyklių 6.9. punkte nustatytas išimtis, ir jos pristatymo Pirkėjui išlaidas, išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Pirkėjui pasirinkus ne pigiausią Pardavėjo pasiūlytą įprastinį Prekės pristatymo būdą. Pinigai Pirkėjui yra grąžinami į Pirkėjo sąskaitą banke, kuri turi būti nurodyta Pirkėjo teikiamame prašyme pagal 6.3. punktą.

6.8 Pirkėjo grąžinama Prekė turi būti nesugadinta, originalioje tvarkingoje pakuotėje (su autentiškomis etiketėmis, apsauginėmis priemonėmis bei pilnos komplektacijos, su visais priedais kaip ji buvo parduota, su instrukcija ir dokumentais (jeigu tokie buvo pateikti kartu su Preke), nepraradusi prekinės išvaizdos ar savybių, ir nenaudota.

6.9 Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamą Prekę, jeigu grąžinama Prekė neatitinka šių Taisyklių 6.8. punkte nustatytų reikalavimų dėl Pirkėjo veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti, arba kai Prekė nėra tinkama grąžinti šių Taisyklių 6.2. punkte numatytais pagrindais.

6.10 Pirkėjui, įsigijus netinkamos kokybės Prekes, jų trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis toliau nurodyta tvarka bei atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.

6.11 Jei Pirkėjas įsigijo netinkamos kokybės Prekę ir apie tai buvo informavęs Pardavėją arba Prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu, kuris buvo Prekės pirkimo metu, ar neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms, Pirkėjas gali grąžinti Prekę ir savo pasirinkimu gali reikalauti, kad Pardavėjas:

6.11.1 neatlygintinai per protingą terminą pašalintų Prekės trūkumus, jei trūkumus įmanoma pašalinti;

6.11.2 atitinkamai sumažintų Prekės kainą;

6.11.3 pakeistų Prekę analogiška tinkamos kokybės preke, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl Pirkėjo kaltės;

6.11.4 grąžintų už Prekę sumokėtą kainą ir atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, kai netinkamos kokybės Prekės pardavimas yra esminis pirkimo – pardavimo sutarties pažeidimas;

6.11.5 vienašališkai nutraukti pirkimo – pardavimo sutartį, išskyrus atvejus, kai Prekės trūkumas yra mažareikšmis, ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.

6.12 Pirkėjas gali pasirinkti tik vieną iš Taisyklių 6.11. punkte numatytų jo teisių gynimo būdų ir apie savo pasirinkimą privalo pareikšti Pardavėjui, informuodamas Pardavėją šių Taisyklių 6.13. punkte nustatyta tvarka. Jei Pirkėjui pasirinkus Taisyklių 6.11. punkte numatytą būdą, Pardavėjas neturi galimybės jo įgyvendinti, Pardavėjas siūlo alternatyvų Taisyklių 6.11. punkte numatytą būdą. Pirkėjas neturi teisės keisti pasirinkto teisių gynimo būdo. Pirkėjas neturi teisės vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis.

6.13 Pirkėjas, pageidaujantis realizuoti šių Taisyklių 6.11. punkte numatytą teisę grąžinti netinkamos kokybės Prekę, turi pateikti Pardavėjui El. parduotuvėje nurodytu el. paštu laisvos formos prašymą dėl netinkamos kokybės Prekės grąžinimo ir nurodyti savo pasirinktą vieną iš Taisyklių 6.11. punkte numatytų Pirkėjo teisių gynimo būdų, bei kartu su prašymu pateikti Pardavėjui Prekės apmokėjimą patvirtinančio dokumento (PVM sąskaitos faktūros ar mokėjimo operacijos išrašo) kopiją.

6.14 Pirkėjui pinigai už netinkamos kokybės Prekę yra grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie netinkamos kokybės prekę, o jei Prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui, šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo Prekės grąžinimo Pardavėjui dienos. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, kad pinigai būtų grąžinami į Pirkėjo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.

7. ATSAKOMYBĖ

7.1 Pardavėjas atsako už El.Parduotuvės veikimą ir paslaugų teikimo sutrikimus ir dėl to atsiradusią Pirkėjo ar trečiųjų asmenų žalą tik tuo atveju, jeigu tokia žala atsirado dėl Pardavėjo tyčinių veiksmų.

7.2 Pirkėjas atsako už neteisėtus veiksmus, atliktus naudojantis El.Parduotuve, įskaitant bet neapsiribojant, už Paskyros registravimo metu ir/ar Prekės užsakymo metu pateiktų jo pareiškimų ir patvirtinimų, Asmens duomenų teisingumą. Pirkėjas supranta ir pripažįsta, kad jis atsako už savo duomenų, įskaitant Asmens duomenų, perdavimą tretiesiems asmenims. Jei El.Parduotuve naudojasi trečiasis asmuo (pasinaudodamas Pirkėjo duomenimis), Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju ir visos su tuo susijusios pareigos tenka Pirkėjui.

7.3 Pardavėjas neatsako už El.Parduotuvės neveikimą ir paslaugų neteikimą ar netinkamą teikimą ir/arba Pirkėjui padarytą žalą, jei tai įvyko dėl paties Pirkėjo ar trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių Pardavėjas negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti bei užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

7.4 Pardavėjas yra atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai Pirkėjas patiria nuostolius dėl to, jog Pirkėjas faktiškai nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, ir/ar kita Pirkėjui El.Parduotuvėje konkrečios Prekės aprašyme pateikta informacija.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

8.1 Šalys gali apsikeisti informacija elektroniniu būdu, o toks informacijos apsikeitimas bus laikomas tinkamu ir prilyginamas rašytiniams dokumentams. Visa komunikacija, susijusi su naudojimosi El. parduotuvės paslaugomis ir/ar Prekių pirkimo – pardavimo sutarčių vykdymu, vykdoma taip:

8.1.1 Pirkėjas visus pranešimus, reikalavimus, prašymus ir klausimus siunčia El. Parduotuvės aplinkoje „Apie mus“ nurodytu el. paštu;

8.1.2 Pardavėjas visus pranešimus ir kitą informaciją siunčia Pirkėjui jo Paskyroje, ar Prekės užsakymo pateikimo metu nurodytu el. pašto adresu, kuri yra laikoma Pirkėjo gauta praėjus 12 valandų nuo jos išsiuntimo momento;

8.1.3 Pirkėjas taip pat yra laikomas tinkamai informuotas apie Pardavėjo pranešimus pagal šias Taisykles, jeigu atitinkama informacija suteikiama Pirkėjui skambučiu ir/ar trumpąja SMS žinute Pirkėjo Paskyroje ar Prekės užsakymo pateikimo metu nurodytu telefono numeriu.

8.2 Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

8.3 Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

8.4 Pirkėjas, nesutinkantis su Pardavėjo atsakymu į Pirkėjo rašytinę pretenziją, savo prašymą/skundą dėl El. parduotuvėje įsigytos Prekės gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

Pardavėjo kontaktai

Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija apie prekes kreipkitės į HydroPool.LT svetainės administraciją darbo valandomis tel. +370 37 333 012, +370 631 00366 arba 24h per parą e-paštu support(eta)hydropool.lt

Privatumo politika

Privatumo politika

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

nformaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

Registracijos metu:

Vardas,

Pavardė,

El. paštas,

Gimimo data (neprivaloma),

Įmonės pavadinimą (privaloma jei esi juridinis asmuo),

Įmonės kodą (privaloma jei esi juridinis asmuo).

Registracijos metu naudojant Facebook arba Google paskyras:

Vardas,

Pavardė,

El. paštas.

Adreso pridėjimo metu:

Vardas,

Pavardė,

Adresas,

Adreso papildymas (nebūtina),

Pašto kodas,

Miestas,

Šalis,

Mobilus telefono numeris,

Įmonės pavadinimą (privaloma jei esi juridinis asmuo),

Įmonės PVM kodas (privaloma jei esi juridinis asmuo).

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

Interneto svetainei administruoti;

Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams; turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas); trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Pristatymas

Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų parduotuvėje, pasirinkus pristatymo būdą „Atsiimti ofise”

Pristatymo mokestis priklauso nuo prekės svorio ir dydžio, pasirinkus pristatymo būdą „Atsiėmimas Pickup taške” arba „Pristatymas kurjeriu nurodytu adresu”. Siuntų pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.

Savaitgaliais siuntos nėra pristatomos, užsakymai pristatomi per artimiausią darbo dieną. Prekės, esančios sandėlyje, įprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas (jei nenurodyta kitaip) į visus Lietuvos miestus – į Jūsų namus, biurą ar kitą nurodytą vietą. Prekės, prie kurių nurodomas jų numatomas atvykimo laikas, pristatomos po 1-2 darbo dienų, kai atsiranda sandėlyje. Prieš pristatant prekes, suderinsime su Jumis tinkamą prekių pristatymo laiką. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekes galime pristatyti už papildomą mokestį. Dėmesio: prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).

Galimas pristatymo laikas: Darbo dienomis 8.00 – 18.00, šeštadienį 8.00 – 14.00: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje. Darbo dienomis 8.00 – 18.00 kituose Lietuvos miestuose bei vietovėse.

Siuntos būseną galite sekti įvedę siuntos numerį (atsiunčiamas elektroniniu paštu, kai prekė išsiunčiama) į siuntų tarnybos puslapio viršuje esantį laukelį „paieška ir siuntų sekimas“, taip pat galite skambinti siuntų tarnybos klientų aptarnavimo skyrių.

Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prekių atsiėmimas

Užsakytas prekes nemokamai galima atsiimti prekių atsiėmimo punkte adresu Veiverių g. 139, Kaunas. Apie galimą atsiėmimo laiką informuosime užsakyme nurodytu telefonu. Nepranešus ir neatvykus atsiimti prekės sutartu laiku, ji atsiėmimo vietoje laikoma 3 darbo dienas, vėliau rezervacija automatiškai atšaukiama.

Greitas atsiėmimas Kaune

Šiuo ženklu pažymėtos prekės bus paruoštos atsiėmimui tą pačią darbo dieną per 2-3 valandas, pateikus užsakymą iki 12 val. Atsiimti užsakytų prekių atvykite tik gavę informaciją, kad Jūsų užsakymas paruoštas atsiimti. Atsiėmimo laikas: I-IV 8.30-17.00 val., V 8.30-17.00 val.

Atgal į Viršų
Gaminys buvo pridėta į jūsų krepšelį